C0805C225K8RACAUTO
Partnumber:
C0805C225K8RACAUTO
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 10V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R