C0805C331J1GACTU
Partnumber:
C0805C331J1GACTU
Manufacturer:
KEMET
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 330pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Extreme Low ESR T/R