C0805C472J5GACAUTO
Partnumber:
C0805C472J5GACAUTO
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Extreme Low ESR Automotive T/R