C0805C474K5RACAUTO
Partnumber:
C0805C474K5RACAUTO
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R