C0805F102M1RACAUTO
Partnumber:
C0805F102M1RACAUTO
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 20% Pad SMD 0805 OMD-CAP 125°C Automotive T/R