C0805X105K3RAC7210
Partnumber:
C0805X105K3RAC7210
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, -/+15ppm/Cel TC, 1uF, 0805,