C0805X106K8RACAUTO
Partnumber:
C0805X106K8RACAUTO
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 10V X7R 10% Pad SMD 0805 Flexible Termination 125°C Automotive T/R