C0805X111F1HACTU
Partnumber:
C0805X111F1HACTU
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 110pF X8R 0805 1%