C0805X224K1RACAUTO
Partnumber:
C0805X224K1RACAUTO
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 Flexible Termination 125°C Automotive Medical T/R