C0805X225K8RACTU
Partnumber:
C0805X225K8RACTU
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 10V X7R 10% Pad SMD 0805 Flexible Termination 125°C Automotive Medical T/R