C0805X225M4RACTU
Partnumber:
C0805X225M4RACTU
Manufacturer:
KEMET
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 16V X7R 20% Pad SMD 0805 Flexible Termination 125°C T/R