C0805Y104J5RAC
Partnumber:
C0805Y104J5RAC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 5% Pad SMD 0805 FE-CAP with Flexible Termination 125°C Medical Bulk