C1005C0G1H330F050BA
Partnumber:
C1005C0G1H330F050BA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 33pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R