C1005NP01H6R8D050BA
Partnumber:
C1005NP01H6R8D050BA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 6.8pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0402 150°C T/R