C1005X5R0J475M
Partnumber:
C1005X5R0J475M
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0402 85°C T/R