C1005X7S1A105K050BC
Partnumber:
C1005X7S1A105K050BC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 10V X7S 10% Pad SMD 0402 125°C T/R