C1206C100J5GACTU
Partnumber:
C1206C100J5GACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C Extreme Low ESR T/R