C1206C103G5GACTU
Partnumber:
C1206C103G5GACTU
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 2% Pad SMD 1206 125°C Extreme Low ESR T/R