C1206C105K9RAC
Partnumber:
C1206C105K9RAC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 6.3V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C Bulk