C1206C106Z3VAC7800
Partnumber:
C1206C106Z3VAC7800
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 25V Y5V -20% to 80% Pad SMD 1206 85°C T/R