C1206C221GCGACTU
Partnumber:
C1206C221GCGACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 220pF 500V C0G 2% Pad SMD 1206 125°C Automotive Medical T/R