C1206C475K3RAC
Partnumber:
C1206C475K3RAC
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 4.7uF, 25V, ±10%, X7R, 1206 (3216 mm), Sn/NiBar, -55º ~ +125ºC, Bulk