C1206X103KFRACTU
Partnumber:
C1206X103KFRACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 1500V X7R 10% Pad SMD 1206 Flexible Termination 125°C Low ESR Medical T/R