C1206Y104K9RAC
Partnumber:
C1206Y104K9RAC
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 6.3V X7R 10% Pad SMD 1206 FE-CAP with Flexible Termination 125°C Bulk