C1210C101K5GAC
Partnumber:
C1210C101K5GAC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 1210, CHIP