C1210C102MGRACTU
Partnumber:
C1210C102MGRACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 2000V X7R 20% Pad SMD 1210 125°C Low ESR Automotive Medical T/R