C1210C107M8PAC7800
Partnumber:
C1210C107M8PAC7800
Manufacturer:
KEMET
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 100uF, Surface Mount, 1210, CHIP, ROHS COMPLIANT