C1210C123KFRACTU
Partnumber:
C1210C123KFRACTU
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1500V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.012uF, Surface Mount, 1210,