C1210C182JGRACTU
Partnumber:
C1210C182JGRACTU
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0018uF 2000V X7R 5% Pad SMD 1210 125°C Low ESR Automotive Medical T/R