C1210C221JGGACTU
Partnumber:
C1210C221JGGACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 220pF 2000V C0G 5% Pad SMD 1210 125°C Extreme Low ESR Automotive Medical T/R