C1210C225J1RAC
Partnumber:
C1210C225J1RAC
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 2.2uF, Surface Mount, 1210, CHIP, ROHS COMPLIANT