C1210C226K8RAC
Partnumber:
C1210C226K8RAC
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 22uF, 6.3V, ±10%, X7R, 1210 (3225 mm), Sn/NiBar, -55º ~ +125ºC, Bulk