C1210C473KDRACTU
Partnumber:
C1210C473KDRACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.047uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C Automotive T/R