C1210C474K1RAC
Partnumber:
C1210C474K1RAC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
1627 in stock
SKU:
C1210C474K1RAC
Package
Cap Ceramic 0.47uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C Bulk