C1210X103JDGACAUTO
Partnumber:
C1210X103JDGACAUTO
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 1000V C0G 5% Pad SMD 1210 Flexible Termination 125°C Extreme Low ESR Automotive T/R