C1608C0G1H220FT
Partnumber:
C1608C0G1H220FT
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R