C1608C0G1H332J080AE
Partnumber:
C1608C0G1H332J080AE
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0033uF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R