C1608X5R1A226M080AC
Partnumber:
C1608X5R1A226M080AC
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 10V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R