C1632C101K5GACTU
Partnumber:
C1632C101K5GACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 100pF 50V C0G 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125°C T/R