C1632X7R1H224M115AC
Partnumber:
C1632X7R1H224M115AC
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 20% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R