C1812C101JHGACTU
Partnumber:
C1812C101JHGACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 3000V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C Automotive Medical T/R