C1812C104KDRAC7800
Partnumber:
C1812C104KDRAC7800
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C Automotive T/R