C1812C105M5RAC
Partnumber:
C1812C105M5RAC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 20% Pad SMD 1812 125°C Bulk