C1812C223MCRACTU
Partnumber:
C1812C223MCRACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.022uF 500V X7R 20% Pad SMD 1812 125°C Automotive T/R