C1812H224J5GAC
Partnumber:
C1812H224J5GAC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 50V C0G 5% Pad SMD 1812 200°C Extreme Low ESR Bulk