C1812T474K1RAC
Partnumber:
C1812T474K1RAC
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 1812, CHIP, ROHS COMPLIANT