C1812X471KGRACTU
Partnumber:
C1812X471KGRACTU
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470pF 2000V X7R 10% Pad SMD 1812 Flexible Termination 125°C Low ESR Automotive T/R