C1825C564KARACTU
Partnumber:
C1825C564KARACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.56uF 250V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R