C2012CH1H182J060AA
Partnumber:
C2012CH1H182J060AA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0018uF 50V CH 5% Pad SMD 0805 85°C T/R