C2012JB1H335M125AB
Partnumber:
C2012JB1H335M125AB
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 3.3uF 50V JB 20% Pad SMD 0805 85°C T/R